KAS YRA SUNKIOS ANTKLODĖS?

STRESO IR ĮTAMPOS SUMAŽINIMAS

Tyrimai rodo, kad sunkios antklodės smarkiai sumažina patiriamą nerimą ir stresą. Jie veiksmingai padeda padidinti serotonino (laimės hormono) gamybą, kartu sumažinant kortizolio, dar vadinamą streso hormonu. Užsiklodami sunkia antklode, patirsite malonų saugumo ir ramybės jausmą. Dėl to mūsų kūnas ir nervų sistema nusiramina. Pastebimas reikšmingas serotonino, melatonino (miego hormono), gamybos padidėjimas. Visa tai palengvina užmigimą ar atsipalaidavimą bet kurioje situacijoje.

Iššūkiai darbe, intensyvus eismas, pranešimai, rodomi mūsų telefono ekrane ar nuolatinis buvimas socialiniuose tinkluose – visi jie daro didelę įtaką mūsų smegenims ir mintims. Stresas, be abejo, yra neatsiejama mūsų gyvenimo dalis, tačiau jis tampa problema, kai ilgą laiką jį patiriame. Tai verčia kentėti mūsų kūną ir protą. Remiantis naujausiais tyrimais, tipinis europietis kasdien bent 2 valandas praleidžia internete. Vis daugėja žmonių, kurie sako, jog yra priklausomi nuo savo elektroninių prietaisų. Šis naujas gyvenimo būdas reikšmingai prisideda prie didėjančio streso mūsų gyvenime.

SVEIKAS IR GILUS MIEGAS

Gilus atsipalaidavimas, atsirandantis dėl sunkios antklodės svorio, leidžia greitai užmigti ir neprabusti iš miego naktį.

Per mažai miego ar prasta jo kokybė kokybė daro neigiamą įtaką mūsų produktyvumui, be to, tai gali sukelti daugybę sveikatos problemų, tokių kaip diabetas, antsvoris ar net širdies ligos. Šiais laikais labiau tikėtina, kad pažįstate žmogų, kenčiantį nuo nemigos, nei tą, kuris nėra su ja susidūręs.

PASITIKITE RAMYBĘ

Antklodės svorio sukuriamas slėgis sukuria tą patį malonų jausmą, kaip ir apkabinimas. Dėl to mes nusiraminame ir jaučiamės mylimi bei saugūs.

„Senso-Rex™“ sunkios antklodės yra sukurtos maloniam ir jaukiam miegui naktį, tačiau jas galima naudoti ir dienos metu.

Antklodės idealios poilsiui ant sofos, popietiniam miegui ar tiesiog trumpam atsipalaidavimui darbe. Medvilninė medžiaga, iš kurios siuvamos „Senso-Rex™“ sunkios antklodės, yra pralaidžios orui, tad jas galima naudoti net karštomis vasaros dienomis.

Tiems, kuriems visada šalta, mes rekomenduojame „Gravity“ antklodę, nes ji turi papildomą, šiltą ir jaukų užvalkalą.

RAMŪS VAIKAI, RAMŪS TĖVAI

Sunkias antklodes rekomenduoja sensorinės integracijos terapeutai, psichologai ir kineziterapeutai. Vaikas, užklotas sunkia antklode, jausis saugus ir šiltas – jam tai beveik tas pats, kas apkabinimas. Sunki antklodė leidžia jūsų vaikui nusiraminti ir priversti jį jaustis labiau pasitikinčiu savimi. Dėl to galėsite skirti daugiau laiko sau.

KURIOMS LIGOMS, SUTRIKIMAMS IR SIMPTOMAMS GALI PADĖTI SUNKI ANTKLODĖ?
1.

Miego sutrikimai

Sunki antklodė turi malonų svorį, kuris padeda nusiraminti ir užmigti.

2.

Dėmėsio sutrikimai ir ADHD

Nustatyta, kad naudojant sunkias antklodes, sukuriamas raminantis ir švelnus jausmas, kuris mažina nerimą.

3.

Nuolatinio streso poveikis

Stresas veikia mus visus. Sunki antklodė gali padėti atsipalaiduoti protui ir kūnui.

4.

Aspergerio sindromas

Gali palengvinti Aspergerio sindromo simptomus.

5.

Autizmas

Gali palengvinti autizmo spektro sutrikimus.

6.

Neramių kojų sindromą

Dažnai neramių kojų sindromu sergantys žmonės kenčia nuo ilgalaikės nemigos naktį. Sunki antklodė padeda sumažinti intensyvų norą judinti kojas.

7.

Vidinė ir fizinė įtampa

Gali padėti sumažinti vidinę ir fizinę įtampą.

8.

Sensorinės integracijos sutrikimai

Sunki antklodė yra viena dažniausiai terapeutų naudojamų priemonių sensorinės integracijos terapijos metu.

9.

Demencija

Gali padėti palengvinti demencijos simptomus.

10.

Alzheimerio ar Parkinsono ligos simptomai

Gali padėti palengvinti Alzheimerio ir Parkinsono ligos simptomus.

Senso-Rex™ Gravity Blanket®

Gilus sunkių antklodžių ir užklotų prisilietimas yra ramybės, atsipalaidavimo ir sveikatos šaltinis. Dėl švelnaus, bet tvirto spaudimo, kurį jis daro kūnui, jis padeda atsipalaiduoti, sumažina stresą, nerimą ir padeda pašalinti įkyrias mintis mintis, taip pat malšina skausmą. Viskas, kas lieka, yra raminantis prisilietimas ir šiluma.
Miegas yra malonumas, o sunkios antklodės ir užklotai gali padėti jums jausti šį malonumą tiek, kiek to reikalauja dienos išvargintas kūnas.
„Gravity Blanket®“ sunkios antklodės ir užklotai yra nuo 135 x 200 cm iki 155 x 220 cm dydžio. Svorio diapazonas – nuo 4 iki 12 kg.

KLIENTŲ ATSILIEPIMAI

Štai ką sako mūsų klientai apie savo patirtis su sunkia antklode.

SUSISIEKITE SU MUMIS

  DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

  Vaiko sunkios antklodės ilgis turėtų būti apie 20 cm ilgesnis už vaiko ūgį.

  Mūsų sunki antklodė turėtų sverti maždaug 10% jūsų kūno svorio.

  Svorinių antklodžių dydis suaugusiesiems pasirenkamas panašiai; naudokite šią skaičiuoklę ir išsirinkite geriausią „Senso-Rex™“ sunkią antklodę – SKAIČIUOKLĖ.

  Jei turite daugiau klausimų dėl sunkios antklodės pasirinkimo, susisiekite su mumis.

  Nepamirškite, kad šis produktas yra ilgalaikė investicija, todėl verta atsakingai rinktis antklodės svorį.

  „Senso-Rex ™“ sunki antklodė yra moderni terapinė antklodė, sukurta tam, kad galėtumėte ramiai miegoti. Norint užtikrinti jos naudojimo saugumą, jo gamybai buvo naudojamos tik sertifikuotos medžiagos.
  Gilus atsipalaidavimas, atsirandantis dėl sunkios antklodės svorio, leidžia greitai užmigti ir neprabusti iš miego naktį. Antklodė skatina jūsų kankorėžinę liauką suaktyvinti melatonino gamybą. Sunki antklodė taip pat daro įtaką serotonino – laimės hormono, kartu mažinant kortizolio, dar žinomo kaip streso hormonas – gamybai. Užsiklodami save sunkia antklode, gauname malonų saugumo ir ramybės jausmą. Dėl to jūsų kūnas ir nervų sistema nusiramina.
  Antklodė yra nuostabi savo paprastumu, o jos gamybai naudojamų medžiagų kokybė papildo jos terapines savybes. Visos mūsų antklodės pagamintos pagal užsakymą Europoje, naudojant ypač minkštą ir kvėpuojančią 100% organišką, hipoalerginę ir sertifikuotą medvilnę (standartas „Oeko-Tex 100“). Beveik neužčiupiamas stiklinis mikro granulių užpildas (0,9–1,2 mm skersmens) padeda antklodei sukurti oro pralaidumą, tuo pačiu palaikant pastovią temperatūrą, kuri yra maloni ir šilta, bet ne per šilta.
  Kiekviena mūsų antklodė yra padalinta į 100 atskirų kvadratinių skyrelių, kad būtų sukurtos kišenės stiklo mikro granulių užpildui, kuris suteikia antklodei svorį ir užtikrina, kad antklodės svoris būtų tolygiai paskirstytas per visą ilgį ir plotį.
  Mūsų sunkios antklodės dažniausiai rekomenduojamos vaikams, turintiems sensorinės integracijos sutrikimus, miego sutrikimus ir hiperaktyvumą.

  Sunkias antklodes taip pat naudoja suaugusieji, turintys nemigos, streso ir depresijos simptomus.

  Sunkias antklodes taip pat rekomenduojama naudoti vyresnio amžiaus žmonėms, daugiausia turintiems miego problemų.

  Žmonės, turintys širdies sutrikimų, arba sergantys 2 laipsnio cukriniu diabetu, turėtų pasitarti su gydytoju apie sunkios antklodės įsigijimą.
  Dėl sunkios antklodės naudojimo nėštumo metu, rekomenduojame pasitarti su ginekologu.