Pagrindinis

Suaugusiems

SUAUGUSIEMS

Užklodami save sunkia antklode, gausite malonų saugumo ir ramybės jausmą. Dėl to Jūsų kūnas ir nervų sistema nusiramins. Pastebėsite reikšmingą serotonino, dar žinomo kaip laimės hormono, ir melatonino, miego hormono, gamybos padidėjimą. Visa tai Jums padės lengviau užmigti ar atsipalaiduoti. Geresnis miegas – geresnis gyvenimas!

VISI PRODUKTAI
ANTKLODĖS
PAGALVĖS
PRIEDAI

D.U.K

Vaiko sunkios antklodės ilgis turėtų būti apie 20 cm ilgesnis už vaiko ūgį.

Mūsų sunki antklodė turėtų sverti maždaug 10% jūsų kūno svorio.

Svorinių antklodžių dydis suaugusiesiems pasirenkamas panašiai; naudokite šią skaičiuoklę ir išsirinkite geriausią „Senso-Rex™“ sunkią antklodę – SKAIČIUOKLĖ.

Jei turite daugiau klausimų dėl sunkios antklodės pasirinkimo, susisiekite su mumis.

„Senso-Rex ™“ sunki antklodė yra moderni terapinė antklodė, sukurta tam, kad galėtumėte ramiai miegoti. Norint užtikrinti jos naudojimo saugumą, jo gamybai buvo naudojamos tik sertifikuotos medžiagos.

Gilus atsipalaidavimas, atsirandantis dėl sunkios antklodės svorio, leidžia greitai užmigti ir neprabusti iš miego naktį. Antklodė skatina jūsų kankorėžinę liauką suaktyvinti melatonino gamybą. Sunki antklodė taip pat daro įtaką serotonino – laimės hormono, kartu mažinant kortizolio, dar žinomo kaip streso hormonas – gamybai. Užsiklodami save sunkia antklode, gauname malonų saugumo ir ramybės jausmą. Dėl to jūsų kūnas ir nervų sistema nusiramina.

Antklodė yra nuostabi savo paprastumu, o jos gamybai naudojamų medžiagų kokybė papildo jos terapines savybes. Visos mūsų antklodės pagamintos pagal užsakymą Europoje, naudojant ypač minkštą ir kvėpuojančią 100% organišką, hipoalerginę ir sertifikuotą medvilnę (standartas „Oeko-Tex 100“). Beveik neužčiupiamas stiklinis mikro granulių užpildas (0,9–1,2 mm skersmens) padeda antklodei sukurti oro pralaidumą, tuo pačiu palaikant pastovią temperatūrą, kuri yra maloni ir šilta, bet ne per šilta.

Kiekviena mūsų antklodė yra padalinta į 100 atskirų kvadratinių skyrelių, kad būtų sukurtos kišenės stiklo mikro granulių užpildui, kuris suteikia antklodei svorį ir užtikrina, kad antklodės svoris būtų tolygiai paskirstytas per visą ilgį ir plotį.

Mūsų sunkios antklodės dažniausiai rekomenduojamos vaikams, turintiems sensorinės integracijos sutrikimus, miego sutrikimus ir hiperaktyvumą.

Sunkias antklodes taip pat naudoja suaugusieji, turintys nemigos, streso ir depresijos simptomus.

Žmonės, turintys širdies sutrikimų, arba sergantys 2 laipsnio cukriniu diabetu, turėtų pasitarti su gydytoju apie sunkios antklodės įsigijimą.

Dėl sunkios antklodės naudojimo nėštumo metu, rekomenduojame pasitarti su ginekologu.

NERADOTE ATSAKYMO Į DOMINANTĮ KLAUSIMĄ? SUSISIEKITE!