Uncategorized

Kaip išsirinkti tobulą sunkią antklodę

Geras miegas yra neįkainojamas. Tad ką daryti jei jis atrodo nepasiekiamas? Prieš pradėdami svarstyti apie vaistus ar kitas priemones, būtinai išmėginkite sunkias antklodes (dar kartais vadinamos pasunkinta antklode).

Jūsų patogumui, čia rasite visą reikalingą informaciją, kad išsirinktumėte sau tinkamą modelį ir pasinertumėte į ramaus miego pasaulį.

 

Kaip pasirinkti tinkamą svorį suaugusiems:

Išsirinkti sunkios antklodės svorį yra pakankamai paprasta.

Mes rekomenduojame įsigyti antklodę, kuri sudaro apie 10% jūsų kūno svorio (jei nėra tiksliai jūsų svorio atitinkančio svorio – apvalinkite į „sunkesnę” pusę). Tai užtikrina optimalų komfortą – panašiai, kaip apkabinimas. Pasirinkę tinkamą sunkios antklodės svorį galėsite giliai miegoti, atsibusite gerai pailsėję.

Dauguma suaugusių mūsų klientų renkasi antklodės 6-10kg svorio rėžyje. 

 

Kaip pasirinkti tinkamą svorį vaikams:

Galioja panaši taisyklė kaip ir suaugusiems – 10% kūno svorio + 1 kilogramas. Dažniausiai, 6-10kg sunkios antklodės vaikams per sunkios, tad naudokitės prieš tai paminėta taisykle rinkdami svorį savo vaikams. Kūdikiams sunkių antklodžių nerekomenduojame. Jei norite pirkti sunkią antklodę vaikui, jaunesniam nei 5 metai, prieš tai būtinai pasikonsultuokite su gydytoju.

 

Kaip pasirinkti tinkamą svorį vyresnio amžiaus žmonėms:

Galioja ta pati taisyklė kaip ir vaikams – 10% kūno svorio + 1 kilogramas. Su amžiumi, miego kokybė dažnai prastėja, tad sunki antklodė dažnu atveju yra lengvas būdas pagerinti miego kokybę. Jei esate vyresnio amžiaus žmogus ir turite kvėpavimo sutrikimų, prieš rinkdamiesi sau tinkantį sunkios antklodės modelį būtinai pasikonsultuokite su gydytoju.

 

Kaip pasirinkti tinkamą dydį:

Nors svarbiausias antklodės svoris, dydis taip pat svarbus. Antklodė neturi išlysti už jūsų lovos šonų, ir turi būti šiek tiek ilgesnė negu jūsų ūgis. Jei antklodę perkate savo vaikui, antklodės ilgis būtų apie 20 centimetrų ilgesnis už vaiko ūgį.

Trumpai tariant, antklodė neturėtų būti platesnė už jūsų lovą, ir neturėtų būti trumpesnė už jūsų ūgį.

 

Rinktis užklotą ar antklodę:

Jei planuojate su savo sunkia antklode miegoti, patariame rinktis Gravity™ modelio antklodę. Sunki antklodė lengvai pakeis jūsų įprastinę antklodę. Ji yra tinkama tiek trumpiems užsiklojimams ilsintis, pietų miego metu, tiek kokybiškam nakties miegui. Sunkios antklodės atkeliauja su specialiu skalbiamu užvalkalu, kuris padės užtikrinti optimalų svorio paskirstymą ir termoreguliaciją miego metu.

Jei planuojate savo sunkia antklode užsikloti  tik retkarčiais, patartume rinktis Senso-Rex™ modelio užklotą.

Jei turite papildomų klausimų, ar tiesiog norite pasikalbėti su sunkių antklodžių profesionalais, susisiekite su mumis telefono numeriu +370 605 71841, arba el. Paštu [email protected].