Tarp jūsų ir kokybiško miego tik vienas žingsnis

Užklodami save sunkia antklode, gausite malonų saugumo ir ramybės jausmą. Dėl to Jūsų kūnas ir nervų sistema nusiramins. Pastebėsite reikšmingą serotonino, dar žinomo kaip laimės hormono, ir melatonino, miego hormono, gamybos padidėjimą. Visa tai Jums padės lengviau užmigti ar atsipalaiduoti. Geresnis miegas – geresnis gyvenimas!

Sunkios antklodės suaugusiems ir vaikams

Tyrimai rodo, kad sunkios antklodės smarkiai mažina nerimą ir stresą. Jie padeda išsiskirti seratoninui, kartu sumažindamos kortizolio, dar vadinamą streso hormono, išsiskyrimą.
Užklodami save sunkia antklode, gauname malonų saugumo ir ramybės jausmą. Dėl to mūsų kūnas ir nervų sistema nusiramina. Pastebime reikšmingą serotonino, dar žinomo kaip laimės hormono, ir melatonino, miego hormono, gamybos padidėjimą. Visa tai leidžia lengviau užmigti ar atsipalaiduoti.
„Senso-Rex ™“ sunki antklodė yra ne tik terapinis įrankis, bet ir puikiai sukurtas produktas, kurį galima naudoti ištisus metus.
KOKIA YRA SUNKIOS ANTKLODĖS NAUDA?
1.

Mažina įtampą ir stresą

Sunki antklodė padeda išsiskirti seratoninui, kartu sumažinant kortizolio, dar vadinamo streso hormonu, išsiskyrimą.

2.

Nuramina

Užklodami save sunkia antklode, padedame kūnui nusiraminti.

3.

Padeda užmigti

Sunki antklodė sukuria malonų atpalaidavimo jausmą, kuris padeda nusiraminti ir greičiau patirti atpalaiduojantį miegą.

4.

Padeda palaikyti gilų miegą

Gilus atsipalaidavimas, atsirandantis dėl sunkios antklodės svorio, padeda greičiau užmigti, o užmigus, neprabusti naktį.

5.

Padeda susikaupti ir nusiraminti dienos metu

Svertinės antklodės yra sukurtos maloniam ir jaukiam miegui, tačiau jas galima naudoti ir kaip atsipalaidavimo priemonę dienos metu.

6.

Karštomis dienomis vėsina

Specialūs užvalkalai užtikrina, kad antklodė padės palaikyti optimalią kūno temperatūrą.

Senso-Rex™ Gravity Blanket®

Gilus sunkių antklodžių ir užklotų prisilietimas yra ramybės, atsipalaidavimo ir sveikatos šaltinis. Dėl švelnaus, bet tvirto spaudimo, kurį jis daro kūnui, jis padeda atsipalaiduoti, sumažina stresą, nerimą ir padeda pašalinti įkyrias mintis mintis, taip pat malšina skausmą. Viskas, kas lieka, yra raminantis prisilietimas ir šiluma.
Miegas yra malonumas, o sunkios antklodės ir užklotai gali padėti jums jausti šį malonumą tiek, kiek to reikalauja dienos išvargintas kūnas.
„Gravity Blanket®“ sunkios antklodės ir užklotai yra nuo 135 x 200 cm iki 155 x 220 cm dydžio. Svorio diapazonas – nuo 4 iki 12 kg.
KURIOMS LIGOMS, SUTRIKIMAMS IR SIMPTOMAMS GALI PADĖTI SUNKI ANTKLODĖ?
1.

Miego sutrikimai

Sunki antklodė turi malonų svorį, kuris padeda nusiraminti ir užmigti.

2.

Dėmėsio sutrikimai ir ADHD

Nustatyta, kad naudojant sunkias antklodes, sukuriamas raminantis ir švelnus jausmas, kuris mažina nerimą.

3.

Nuolatinio streso poveikis

Stresas veikia mus visus. Sunki antklodė gali padėti atsipalaiduoti protui ir kūnui.

4.

Aspergerio sindromas

Gali palengvinti Aspergerio sindromo simptomus.

5.

Autizmas

Gali palengvinti simptomus žmonėms, kenčiantiems nuo autizmo.

6.

Neramių kojų sindromą

Dažnai neramių kojų sindromu sergantys žmonės kenčia nuo ilgalaikės nemigos naktį. Sunki antklodė padeda sumažinti intensyvų norą judinti kojas.

7.

Vidinė ir fizinė įtampa

Gali padėti sumažinti vidinę ir fizinę įtampą.

8.

Sensorinės integracijos sutrikimai

Sunki antklodė yra viena dažniausiai terapeutų naudojamų priemonių sensorinės integracijos terapijos metu.

9.

Demencija

Gali padėti palengvinti demencijos simptomus.

10.

Alzheimerio ar Parkinsono ligos simptomai

Gali padėti palengvinti Alzheimerio ir Parkinsono ligos simptomus.

Kuo sunki antklodė skiriasi nuo įprastos antklodės?

Įprastinės antklodės paprastai užpildomos sintetika ar plunksnomis. Sunkių antklodžių atveju jos užpildomos mikro stiklo karoliukais, kurie sukuria antklodei svorį ir užtikrina, kad svoris būtų tolygiai paskirstytas per visą ilgį ir plotį. Jie yra tokie maži, kad juos sunku užčiuopti, be to, jie yra hipoalergiški. Skirtingai nuo pūkinių antklodžių, mūsų sunkios antklodės yra pagamintos iš ypač minkštos organinės medvilnės, kuri visiškai pralaidi orui, tačiau tuo pačiu palaiko optimalią temperatūrą ir efektyviai apsaugo nuo šalčio.

KLIENTŲ ATSILIEPIMAI

Štai ką sako mūsų klientai apie savo patirtis su sunkia antklode.

ANTKLODĖS VAIKAMS

ANTKLODĖS SUAUGUSIEMS

SEKITE NAUJIENAS

BŪKITE PATYS PIRMIEJI

Užsiregistruokite ir tapkite patys pirmieji, kurie sužinos apie visas mūsų naujienas, patarimus bei specialius pasiūlymus!

ARBA SEKITE MUS

SUSISIEKITE SU MUMIS

  DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

  Vaiko sunkios antklodės ilgis turėtų būti apie 20 cm ilgesnis už vaiko ūgį.

  Mūsų sunki antklodė turėtų sverti maždaug 10% jūsų kūno svorio.

  Svorinių antklodžių dydis suaugusiesiems pasirenkamas panašiai; naudokite šią skaičiuoklę ir išsirinkite geriausią „Senso-Rex™“ sunkią antklodę – SKAIČIUOKLĖ.

  Jei turite daugiau klausimų dėl sunkios antklodės pasirinkimo, susisiekite su mumis.

  Nepamirškite, kad šis produktas yra ilgalaikė investicija, todėl verta atsakingai rinktis antklodės svorį.

  „Senso-Rex ™“ sunki antklodė yra moderni terapinė antklodė, sukurta tam, kad galėtumėte ramiai miegoti. Norint užtikrinti jos naudojimo saugumą, jo gamybai buvo naudojamos tik sertifikuotos medžiagos.
  Gilus atsipalaidavimas, atsirandantis dėl sunkios antklodės svorio, leidžia greitai užmigti ir neprabusti iš miego naktį. Antklodė skatina jūsų kankorėžinę liauką suaktyvinti melatonino gamybą. Sunki antklodė taip pat daro įtaką serotonino – laimės hormono, kartu mažinant kortizolio, dar žinomo kaip streso hormonas – gamybai. Užsiklodami save sunkia antklode, gauname malonų saugumo ir ramybės jausmą. Dėl to jūsų kūnas ir nervų sistema nusiramina.
  Antklodė yra nuostabi savo paprastumu, o jos gamybai naudojamų medžiagų kokybė papildo jos terapines savybes. Visos mūsų antklodės pagamintos pagal užsakymą Europoje, naudojant ypač minkštą ir kvėpuojančią 100% organišką, hipoalerginę ir sertifikuotą medvilnę (standartas „Oeko-Tex 100“). Beveik neužčiupiamas stiklinis mikro granulių užpildas (0,9–1,2 mm skersmens) padeda antklodei sukurti oro pralaidumą, tuo pačiu palaikant pastovią temperatūrą, kuri yra maloni ir šilta, bet ne per šilta.
  Kiekviena mūsų antklodė yra padalinta į 100 atskirų kvadratinių skyrelių, kad būtų sukurtos kišenės stiklo mikro granulių užpildui, kuris suteikia antklodei svorį ir užtikrina, kad antklodės svoris būtų tolygiai paskirstytas per visą ilgį ir plotį.
  Mūsų sunkios antklodės dažniausiai rekomenduojamos vaikams, turintiems sensorinės integracijos sutrikimus, miego sutrikimus ir hiperaktyvumą.

  Sunkias antklodes taip pat naudoja suaugusieji, turintys nemigos, streso ir depresijos simptomus.

  Sunkias antklodes taip pat rekomenduojama naudoti vyresnio amžiaus žmonėms, daugiausia turintiems miego problemų.

  Žmonės, turintys širdies sutrikimų, arba sergantys 2 laipsnio cukriniu diabetu, turėtų pasitarti su gydytoju apie sunkios antklodės įsigijimą.
  Dėl sunkios antklodės naudojimo nėštumo metu, rekomenduojame pasitarti su ginekologu.